Yazlık makyaj çantamda neler var

Eylül’e geldik ama henüz yaz bitmedi.

Çok merak ettiniz, sordunuz, ben de üşenmedim ve makyaj çantamı sizler için açtım.

makyajcantayaz

Öyle bu konularda çok ahkam kesen biri olmasam da makyajı severim, genç kızlık dönemimin aksine artık ne kadar sade o kadar güzel benim için.

ürünlerimi de o kıvamda seçiyorum yani.

Az makyaj, iyi makyajdır değil mi canlar.

Bu yaz en sevdiğim ürün hiç kuşkuşuz Sephora’da satılan Benefit’in krem allığıydı. Yanık tenin üstüne yanaklarına hafifçe sür çık!

benefit_fineoneone

 

Bir diğer yaz-kış favori ürünümse i.d. bareminerals’ın toz pudrası. Her zaman kullandığım tek ürün bu vallahi. Müthiş, bebek gibi bir cildiniz oluyor. Ve fakat artık Türkiye’de satılmıyor, ben de yurtdışına her çıktığımda alıp depoluyorum.

s1229012-main1

Gözaltı kapatıcım Bobbi Brown, göz üstüne M.A.C’in hafif gölge veren ve göz üstüne iz bırakmayan paints peintures ürünü, Benefit rimel, M.A.C. kaş farı ve Bobbi Brown’ın yanık tene bal dudak yapan Pink Blossom ruju.

images-1UnknownThey’re-Real-di-Benefitmac-eye-shadow-concrete

8313635_fpx.tif

 

İşte bu kadar :)

2 thoughts on “Yazlık makyaj çantamda neler var

  1. smile on

    Ayşe’mmm, teşekkürler önerilerin için. Yüzün bunlarsız da çok güzel… Yaptığın yüz, saç maskeleri varsa… Onlardan da bahset. Lütfennn:)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>