Al sana popcorn filmi; ‘Yarının Sınırında’

Bu yağmurlar beni kış havasına döndürdü sevgili okurlar. Canım film izlemek, kitap okumak, sinemaya gitmek, evde takılmak istiyor.

Hal böyleyken Tom Cruise’un dünyayı uzaylılardan kurtaran adam konulu yeni filmi ‘Yarının Sınırında’yı acilen izledim tabii. Filmin esas kızı Emily Blunt’ın zaten hastasıyız. Film de tam ‘popcorn filmi’ tabir ettiğimiz cinsten. İzle, kafanı dağıt, çık git.

yarınınsınırında2  emily-blunt-edge-tomorrow
Bir de kafaya taktığı soru var tabii; ¨Eğer her günü tekrardan yaşayıp, hatalarımızı düzeltme şansımız olsaydı hayatımız nasıl olurdu?¨.
Ya da şu versiyondan da gidebiliriz ¨Hatalarımızdan ders almayı gerçekten becerebilmek ve onları tekrar etmemek neden bu kadar zor?¨.
Bir de şuradan da vurabiliriz ¨Yapamayacağımızı sandığımız şeyleri öyle bir yapabiliriz ki çalışmamak, inat etmemek, kaçmak, zora gelememek en büyük eksiğimiz¨.
Film güzel yani. Ve fakat üç boyutlu film izleyince gözleri ve başı ağrıyan tek ben miyim? Yine üç saat kendime gelemedim.

 

http://www.sabah.com.tr/Gunaydin/Yazarlar/ozyilmazel/2014/06/10/irina-shaykin-elbisesi

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>