Scarlett olmuş mu, olmamış mı?

Ee ne dersiniz; yuvarlak hatlı, sarı dalgalı saçlı, dolgun dudaklı hem seksi hem masum görüntüsüyle Hollywood efsanesi Marilyn Monroe’yu çağrıştıran oyuncu Scarlett Johansson’daki bu değişim nasıl?
Bir kere kafadan iki beden incelmiş, kendini spora vermiş ve kaslarını gösterir olmuş. Saçlar kısalmış. Ki rengi de kesimi de çok başarılı. Bambaşka biri olmuş.

Şimdi işin başından böyle olsa beğenirdim, ne hoş, ne tarz biri diyebilirdim ama Scarlett’i Scarlett yapan halini bildikten sonra pek alkışlayasım olmuyor ve aklıma başka sorular gelmiyor değil. ‘Acaba bunalımda mı?’, ‘Canı çok mu sıkılıyor?’, ‘İnsan kendine niye kıyar?’ gibi gibi.

Haaa Versace tasarımı Oscar kostümü baştan aşağı çok iyi seçilmiş. Ona da laf yok. Kolyesi, saçı, yeşil elbisesi, göğüs dekoltesi, makyajı dört dörtlük ama işte… ama işte…

Daha iyisi varken niye? bkz:

sc

Bir kadın böyle radikal değişimlere gidiyorsa ya hayatını yıkıp yeniden yapılandıracaktır ya depresyondadır ya da… e bu kadın oyuncu, yeni rolü belki de bu tipi gerektiriyordur.

Tamam güzel olmuş da ben eski Scarlett’i işterim valla, ya siz?

x700-2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>