Ayşe bunları çook beğendi :)

Lupita’nın hakkını teslim ettik, gelelim Oscar Gecesi’nin diğer güzel kadınlarına.

Lanvin imzalı kostümüyle Meryl Streep muhteşem değilse nedir ki? Yaşına, tarzına ve duruşuna uygun dört dörtlük bir seçim. Lütfen düğüne davete pul payet tuvaletlerle gitme takıntılı kadınlarımız baksın, baksın ve bir daha baksınlar. Böyle olunca oluyor işte. Her yaşın ayrı bir güzelliği var. Meryl Streep’in büyüsü tartışılmaz.

x700-7

Sıradaki fıstık Sienna Miller. Zaten oldum olası bayılır, acayip kıskanırım. Çünkü o ne giyse yakışanlardan, en salaş haliyle bile sıradışı duranlardan. Allah yaratmış yani, maşallah. Oscar Gecesi’ne Oscar de la Renta’nın gelecek sezon koleksiyonundan siyah tuvaletle geldi. Vallahi saçından makyajına kadar kusursuzdu. E peki neden birinciliği Lupita’ya kaptırdı çünkü Oscar Kırmızı Halısı biraz ihtişam, pırıltı, beyazlar, pudralar veya parlak iddialı renkler ister. Siyah kapalı ve karanlık kaldı. Hele ki Sienna’nın güzelliğinin yanında.

25F7E07E00000578-0-image-m-10_1424656242827

İşte huzurlarımızda bir kırmızı halı ustası. İşte J.Lo. Kadın bu işin kitabını yazar. O derece olaya, kendi fiziğine, kıvrımlarına ve beklentilere hakim. Elie Saab elbisesine bayıldım. Rüya gibi. Biraz tipik Oscar seçimi tabii, fark yaratmıyor ama çok yakışmış. Tek kusuru makyajı ve pembe rujuydu. İlk kez J.Lo’yu böyle kötü bir makyajla gördük. Neyse, onun bizdeki kırmızı halı kredileri tükenmez.

x700-3

 

Birdman’de döktüren Emma Stone, kırmızı halıyı da es geçmemiş değil mi? Saçı, Elie Saab kostümü, makyajı ne kadar yakışmış. Hele o gülüşü ve edası yok mu… Ve fakat sonuca bakınca unutulmaz bir kare çıkmıyor işte. Elbisenin renginden midir, model seçiminden midir nedir, heyecandan ayaklara kalkamadık bir türlü. Güzel mi? Güzel. Oscarlık mı? Ehhh işte.

x700

Sağlam seçim, cuk dikim, ideal Oscar rengi, klasikleşmiş saç modeli, fit vücut da ortada, kibarlık zirvede, şık mı şık, ışıltılı mı ışıltılı işte Jennifer Aniston. Çizgiden çıkmamış, zirvede değil kendini koruma altına almış ama çok başarılı. Saçları toplu olsa daha mı iyi olurdu? Porno filmlerde daha belirgin oluyor. konulu bir tartışma yapılabilir ama yapmasak da değişen bi’şey olmaz. Jennifer Aniston Versace kıyafetiyle iyi! gayet iyi! Bebeğiimmm.

x700-4

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>