Gecce 2014 yaz rehberi çıktı!

Bu yaz nereye gitsek, nerede eğlensek, ne yesek, nerede yesek, nerede kalsak diye düşünüyorsanız işte size harika bir rehber.Her yıl olduğu gibi bu yıl da Kenan Erçetingöz önderliğinde hazırlanan ‘Gecce Yaz Rehberi’ çıktı.

Summer_guide_onay

Gecce Yaz Rehberi’nde sezonun en yeni ve en iyileri mevcut; mutfaklara göre, bölgelere göre mekanların detaylı ve görselli anlatımı, eksileri, artıları ve kritikleriyle sizlere yön veriyor. İstanbul’dan Bodrum’a, Antalya’dan Çeşme’ye toplam 12 şehrin en gözde restoran, gecce kulübü, plaj ve otelleri bu rehberde..

geccesummer
Türkiye’nin tartışmasız en iyi rehberini, en iyi gurmelerden oluşan kurul değerlendirdi; Gecce Gurme Kurulu: Kenan Erçetingöz, Ali Rıza Kardüz (Güngör Uras), Güneri Civaoglu, Mehmet Yasin, Ali Sirmen, Ali Esad Göksel, Teoman Hünal, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Olcayto Ahmet Tugsuz, Mike Norman, Sermet Severöz

Gecce Yaz Rehberi, seçkin kitapevleri, oteller ve büyükelçiliklerde. Ayrıca THY yurt dışı uçuşlarında hostesinizden istemeyi unutmayın..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>