Bu limonata nefissss; Limonata Apartment

Peşin peşin yazayım da spekülasyon olmasın, bu bir reklam değil, tavsiye. Ruhunuza güzellik. Gününüze güzellik. Midenize şenlik bir tavsiye.

Çapamarka tayfası yapmış yine yapacağını.

Nişantaşı kafe dünyasına Limonata Apartment ile dönmüşler. Ben de ilk kez doğum günümde gördüm, arkadaşlarım sürpriz hazırlamışlar. Yiyelim, içelim, kaynaşalım, Ayşe’yi coşturalarım gibisine.

Pek sevindim. (Bu da sevinmiş halim)

capture-20131025-135153

Ama ne yalan söyleyeyim, böyle sempatik, hoş, şahane yemekler yiyebileceğim, arka bahçesinde arkadaşlarımla rahat rahat oturabileceğim, hafiften müzik dinleyebileceğim bir Nişantaşı mekanına kavuştuğum için daha da sevindim.

IMG_3560

Limonata nerede mi? Teşvikiye karakolunun sokağından kendini Beymen’e doğru bırakırken hemen solda, Louis Vuitton’ binasının yanında.

En sevdiğim yemekleri hangileri mi? Mini burgerler, somon salata, kıtır mantı, tiramisu ve gerisi. Yok hepsini bir kerede yemedim, masa kalabalık olunca tatmadığımız kalmadı tabii.

Processed with VSCOcam with c1 preset IMG_3500 IMG_3523

İşte böyle, hafta içi 11:30’da açılacak Limonata’da haftasonları da kahvaltı olacakmış, bilginize. İşte bu kadar.

Gidin, bayılın.

One thought on “Bu limonata nefissss; Limonata Apartment

  1. smile on

    Ayşe’mmm her gittiğin yeri paylaşsan, en azından çoğunu… Bu blogu çok ihmal ettin çok:( Daha çok okumak istiyoru, lütfen… :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>