Bu kolyelere bayıldıııımmm!!! Bkz: Mievadesign

 

İşte böyle hikayelere bayılıyorum.

9-6 işine ¨Elvada¨ çekip, hayallerine koşabilen insanları ayakta alkışlıyorum. Biliyorum hayat hepimiz için zor. Çoğu zaman ailemize bakmak, kendimizi garanti altına almak, öyle gerektirdiği için birşeyler yapmak zorunda kalıyoruz. Sevsek de sevmesek de mutlu olsak da olmasak da yapıyoruz işte.

Ama bazılarımız cesaretini toplayıp, ¨Hayır, ben mutsuzum ve gönlümden geçeni yapmak istiyorum¨ diyerek sıfırdan başlamayı, riske girmeyi göze alabiliyor. Ve böyle insanlar genellikle uzun vaadede en mutlu, en neşeli, en başarılı isimler oluyor.

Neyse, uzun lafın kısası, böyle bir hikaye Miryam Zakuto’nun ki (fotoğrafta soldaki)… Maaşlı çalıştığı işinden ayrılıp en yakın arkadaşı Vanessa Soria ile el yapımı, kişiye özel kolyeler yapmaya başladılar. Markalarının adı Mieva Design. Şimdilik internet üzerinden satış yapıyorlar.

foto?raf 3-2

Sadece kolyeler değil, bileklikler, yüzükler de var. Her model sadece bir tane. Kendileriyle görüşüp istediğiniz renkleri, taşları, dokuları seçebiliyorsunuz.

İşte size birkaç Mieva Design kolyesi.

miryamraf 2-1

foto?raf 2-2

miryam2

Devamını www.mievadesign.com veya instagram hesapları; mievadesign adından takip edebilirsiniz.

c6d889c18ef8933ed351ea2627e2a3a7

Tebrikler kızlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>